Черноморец записа първата си победа от 9 мача насам. "Акулите" победиха Локомотив (Мездра) с 3:0 на стадион "Хаджи Димитър" в Сливен.

Срещата започна отлично за символичните домакините. Още в 12-ата минута Станков събори Крумов в наказателното поле и бургазлии получиха правото да изпълнят дузпа. Ектор Гонсалес застана зад топката и не сбърка - 1:0.

само десетина минути по-късно латиноамериканецът отново бе в прегръдките на съотборниците си. Гонсалес показа, че може да вкарва и от фаул, с което удвои резултата.

Локомотив получи шанс да се върне в мача в 64-ата минута. Хайри спъна Киров в пеналта и тимът от Мездра получи дузпа. Паскал Борел обаче спаси удара на Страти Илиев от бялата точка.

В последните секунди на двубоя Педриня оформи класическото 3:0, след като остана сам срещу Линков и го преодоля без проблеми.