Черноморец завърши сезона с атрактивна победа. Тимът на Красимир Балъков се наложи с 5:3 над изпадналия Вихрен в Сандански. Така "акулите" завършиха на престижното 6-о място.

Привлеченият от Черно море на полусезона Адриан Фернандес реализира хеттрик за бургазлии, а преди това Дуду бе вкарал други две попадения. За домакините резервата Зографакис вкара два, а Кирил Андреев добави още един гол в мрежата на черноморец.

Бургазлии стояха по-добре на терена и още в 5-ата минута Дуду удвои. След половин час игра отново той удвои. В 58-ата минута санданчани се върнаха в мача, като Георги Андреев се разписа. Десет минути по-късно Адриан Фернандес вкара за 1:3. В този момент дойде мигът на Димитриос Зографакис. Резерва вкара две попадения в рамките на 6 минути и успя да изравни - 3:3.

В заключителните игрови епизоди Фернандес оформи крайното 5:3 и своя хеттрик в мача.

ВИХРЕН - ЧЕРНОМОРЕЦ 3:5