Двубоят от трета дивизия на германския футболен шампионат между ФСВ Цвикау и Рот-Вайс Есен бе прекратен след като съдията бе залят с бира от трибуните при излизането си от терена на почивката, съобщи агенция ДПА.

Николас Винтер не се върна от съблекалнята за второто полувреме и прекрати мача при резултат 1:1.

Двата състава се борят да избегнат отпадане.

Реферът изгони футболисти на домакините с червен картон и даде дузпа за гостите, която бе реализирана.

"Ужасно, ужасно", заяви говорителят на ръководството на Цвикау Франк Фишер пред Magentasport.

"Има някои неща, които не трябва да се случват. Ще има последствия. Нещата са извън нашите ръце. Не можем да се съгласим с отнемане на точки или финансови санкции. Ще настояваме за преиграване", добави той.