Под ръководството на чудото в треньорския занаят - Юлиан Нагелсман, отборът на Хофенхайм продължава с наказателната си акция в Бундеслигата.

В жертва на приятната изненада в елита през този сезон се превърна един от претендентите за Топ 4 - Херта, който насред Берлин трябваше да преглътне загуба с 1:3.

Въпреки че столичани откриха с гол на Пекарик в 32-та минута, Крамарич малко след това изравни, а полувремето завърши при равенство 1:1.

През втората част обаче Хофенхайм нанесе своя удар, вкарвайки още два гола в заключителния четвърт час на двубоя чрез Суеле (76) и Крамарич (88).

Така Хофе излезе на трето място преди останалите мачове от 26-ия кръг и показва, че има сили да се пребори дори за участие в Шампионска лига.

Детето-чудо в Бундеслигата Юлиан Нагелсман ексклузивно за ТОПСПОРТ: Тим Вийзе ми лепна прякора "Младия Моуриньо", искам да наложа свой почерк