Байерн е на път да запише исторически сезон. Новите шампиони на Бундеслигата заслужиха определението хегемон в Германия, след като направиха дубъл, печелейки и Купата на страната.
На финала в Берлин момчетата на Луис ван Гаал разгромиха Вердер с 4:0 и не оставиха съмнения в превъзходството си.
"Бременските музиканти" започнаха мача добре. Аарън Хунт пропусна отлична възможност в 8-ата минута. Постепенно баварците наложиха превъзходство и на свой ред профукаха няколко шанса, главно чрез Робен.
Байерн получи правото на дузпа в 34-ата минута. Пер Мертезакер игра с ръка в наказателното поле и реферът отсъди най-тежкото наказание във футбола. Зад топката застана Робен и не сбърка - 1:0. Малко преди края на първото полувреме Томас Мюлер пропусна да удвои от чиста позиция.
Вердер можеше да изравни веднага след почивката, но влезлият като резерва Алмейда не успя да се възползва от открилата се възможност.
В 52-ата резултатът стана 2:0. Ивица Олич използва едно разбъркване, настъпило след изпълнение на корнер и промуши топката зад гърба на Тим Вийзе. Малко по-късно Мюлер можеше д направи резултата класически, но защитник на Вердер изби от голлинията.
В 63-ата минута мачът на практика приключи. Франк Рибери бе изведен отлично от Ван Бомел сам срещу Вийзе и без колебание търкулна топката покрай вратаря за 3:0.
Четвърт час преди края Вердер остана и с десет души, след като Торстен Фрингс фаулира изключително грубо Бастиян Швайнщайгер и получи втори жълт картон.
Малко преди края на мача Бастиян Швайщайгер оформи крайното 4:0 след пас на Лам.
Така Байерн спечели и двете отличия в Германия. Баварците могат да направят и требъл, ако спечелят финала в Шампионската лига срещу Интер.
Mehmеd
на 15.05.2010 в 23:10:08 #139326. BIRATA Какви гърци бе, хахахахах, тяхнаха държава фалира, там в момента ядат само маслини,скоро ще облизват костилките, а накрая ще отидат да се давят в морето. Жалко,че техните жени са крокодили и няма да потънат
Е_С_ССР
на 15.05.2010 в 23:09:27 #138Еуропе,без БКП не ви е лесно,а? С 4 титли за 21 години...ЦСКА е в анти-рекордите на Гинес... ЦСКА зае своето място при мъртвите тумори на комунизма - Дукла Прага,Динамо Берлин Хонвед,Гурник Забже... ___________________________ Bulgarian Championship – 31 (record) ......... 1989, 1990, 1992, 1997, 2003, 2005, 2008 Наука, брой !

Mehmеd
на 15.05.2010 в 23:06:23 #137Много се радвам,че телетата са в Европа. За да пеем после: Олимпия, догодина пак ела. Чакаме те с интерес. Левски пак да отнесеш. Олимпия, вземи Слован и ела. Чакаме те с интерес. Левски пак да отнесеш .

Juventus 1897
на 15.05.2010 в 23:05:26 #136Мееемет, 7:2 - Сътворението на света 7:1 - Това е имунизацията ни за величие и слава 5:0 - Прецизно изчислен подарък за 50 годишния ви юбилей
Mehmеd
на 15.05.2010 в 23:04:24 #135323. europe | 16.05.2010 02:00 Koi български отбори са стигали до полуфинал в европеиски клубни турнири? ЦСКА-1967,1982,1989
Славия-1967
А левски си имат антверпен, тампере, БАТЕ,Жилина,Дебрецен, Олимпия(два пъти), Слован, Люцерн и много други. Приказката продължава 
BIRATA
на 15.05.2010 в 23:03:09 #134Ziva li e sote chorbata, marda li oste csiniata???

BIRATA
на 15.05.2010 в 23:02:07 #133Mehmеd
на 15.05.2010 в 23:01:17 #132И говеда стига сте се хвалили с победата със 7:1(дошла след две подарени дузпи). Ето го най-големия резултат в дербито http://pics.data.bg/categories/1/%D0%BE%D0%B1%D1%89%D0%B8/762be4c56fb7f46cc83e6c63311642ca/114z/

BIRATA
на 15.05.2010 в 22:59:25 #131belo zeleno carveno, na 4 vodki sam be pich, da ti sera v ustata

ШОПАГАТА
на 15.05.2010 в 22:59:17 #130Стига сте надигали бе свинье ниедни! Има един отбор и тва е Рилецо!
http://vbox7.com/play:cfe878ba
Свинкя Крати кочина...
да ти бутам вуната...
мара рупа ябука....
ше ти бутам
Само Рилски але але але!

Mehmеd
на 15.05.2010 в 22:58:42 #129Няма друг отбор на планетата с 31 титли след 1945.
А говедата са с 27 втори места 
BIRATA
на 15.05.2010 в 22:57:29 #128Juventus 1897
на 15.05.2010 в 22:57:26 #127ЦСКА е на първо място по спечелени титли в Гинес след Втората Световна. ..... 1989 - 2010 - 6 титли...Меемет изпоти ли се от угрозата историята да не ви помни
Isus_Klose
на 15.05.2010 в 22:56:28 #126Правилни приоритети, Дузпентусе

Mehmеd
на 15.05.2010 в 22:54:49 #125Ювентус, с кой ще играете в интертото.
Отбора на всички мафиоти и бандити, вечно подкрепям от престъпници, това е ювентус 
Juventus 1897
на 15.05.2010 в 22:54:34 #124Педерих, аз не се хваля. Стига ми семейството, спокойния живот без да се боря за яхти, джипове или пък за едното битово оцеляване.Стига ми
BIRATA
на 15.05.2010 в 22:54:25 #123Mehmed, ti rizana pishka li si ili niamash churka vaobste?
BIRATA
на 15.05.2010 в 22:53:34 #122Kur za Chorbata, noz za sviniata!
Mehmеd
на 15.05.2010 в 22:51:21 #121ЦСКА е на първо място по спечелени титли в Гинес след Втората Световна. Барселона пък е единствения клуб с 6 трофея за една година. а слабака байерн беше унижен от някакви партизани от зенит с 0-4
Juventus 1897
на 15.05.2010 в 22:51:02 #120Мееемет, и твйта никак не е лесна, Джебелски помако... ЦАЦА бити като чалгаджии на рокфест, Фекалбахче унижен безцеремонно от колоса Иванков, а точно стана фен на Барца за успокоение и те се насраха.
Явно неудачността ти няма граници ...
Полегни малко, съхрани се и за утре
