Байерн продължава победния си марш по терените в Германия. В мач от 7-ия кръг, баварците се справиха без проблеми с Хановер у дома и спечелиха с 4:0. Де факто, мачът приключи още в 38-ата минута, когато домакините вече водеха с 3:0.

Роберт Левандовски откри резултата още в 6-ата минута. Полякът бе изведен зад защитата на гостите по страхотен начин от Рафиня, овладя майсторски и прокара топка покай вратата.

В 13-ата Ариен Робен пробяга с топка в крака през почти цялата половина на гостите и завърши рейда си с точен шут за 2:0.

В 38-ата мин. Левандовски пак получи много добро подаване от дълбочина, изненада защитата на домакините, заобиколи технично вратаря и търкулна топката в празната врата за 3:0.

След почивката срещата видимо се доиграваше. Все пак домакините стигнаха до още едно попадение, дело пак на Робен, който бе оставен да се разхожда необезпокояван из пеналта на долносаксонците, което можеше да завърши само по един начин - с гол във вратата им.

С успеха Байерн вече има 5 точки аванс на върха пред преследвачите си.

Байерн - Хановер 4:0

1:0 Левандовски - 6'

2:0 Робен - 13'

3:0 Левандовски - 38'

4:0 Робен - 79'

Байерн: Нойер, Данте, Бенатия, Рафиня, Бернат, Алаба, Алонсо (Гаудино- 82'), Лам (Роде - 75'), Шакири (Писаро - 60'), Робен, Левандовски

Хановер: Цилер, Сакаи, Шулц, Марсело, Алборноз (Пандер - 46'), Шмидебах, Фелипе, Гюлселам, Киотаке (Шлаудраф - 72'), Хоселу (Битенкурт - 46'), Собиех