Пари Сен Жермен победи с 3:2 като гост Брест в изключително любопитен мач от 10-тия кръг на Лига 1. Победата за парижани не дойде никак лесно.

Уарен Заир-Емери откри за тях в 16-ата минута, а Килиан Мбапе удвои в 28-ата. Стив Мюние обаче успя да намали в 44-ата минута за Брест, а Жереми Ле Дуарон изравни в 52-рата. Килиан Мбапе обаче отново се превърна в главно действашо лице, след като успя да довкара пропуснатата от самия него дузпа в 89-ата минута и донесе победата на тима си.

По този начин парижани взеха трета поредна победа в Лига 1 и излязоха на втората позиция, само на точка зад лидера Ница. Брест пък записа първа домакинска загуба в първенството в последните си 5 мача и остава на 6-а по място.