С първа титла в клубната си история може да се похвали Възраждане 2020. Един от най-проспериращите столични футболни клубове завоюва първо място в група В на първенството по Футбол 11 за родените през 2009 година. Отборът на Йордан Димитров разгроми с 4:1 Рилски спортист в мач от последния кръг и по този начин изпревари конкурентите си Арес и Металург (Перник).

На мача в Обеля първи до гол стигна тимът от Самоков, но малките "възражданци" бързо обърнаха резултата. Това стана след попадение от дузпа на Георги Сапунджиев и автогол на противника. Секунди преди края на първото полувреме Йосиф Огнянов направи 3:1 след перфектна контраатака, а отново той след почивката оформи крайния резултат.

По този начин Възраждане 2020 финишира с 25 точки на първо място в класирането след 8 победи, 1 равенство и 1 загуба и голова разлика 42:7. Втори е Металург с 24, а трети Арес с 21 точки. При набор 2010 малките "възражданци" разгромиха с 12:0 Орловец Кокаляне и завършиха на трето място в групата си след отборите на "Спорт за всички" и Арес.

"Много съм щастлив от този край на сезона. Цяла година децата работиха упорито и това даде резултат. Благодаря от сърце на всички деца и родители, които са като едно голямо семейство. Ще продължим да работим още по-усърдно и в бъдеще. Нашият клуб е уникален с това, че в него членуват и го ръководят само родители, а не печалбари, които да трупат пари на техен гръб. Само за година и половина постигнахме много - взехме лиценз от ММС, вече сме пълноправен член на БФС и участваме в първенствата на Зоналния съвет на БФС с три възрастови групи. Плановете ни за в бъдеще са доста амбициозни, не изключвам възможността още през следващата година Възраждане 2020 да има и мъжки отбор, който ще започне участие в четвърта дивизия", заяви треньорът Йордан Димитров, който е и изпълнителен директор на клуба.