КРАЙ НА СРЕЩАТА! БРАЗИЛИЯ ПОБЕДИ РУСИЯ С 3:0 КАТО ГОСТ!

Бразилия победи Русия с 3:0 като гост

Русия преклони глава пред бразилската магия (ВИДЕО)

Класическа победа за "кариоките" в контрола

87′

Дзагоев се нагърби с изпълнението на свободен удар от прилична дистанция, но топката премина встрани от вратата.

85′

Ерохин влиза на мястото на Зобнан

81′

Игор Смолников ще доиграе срещата, вместо Александър Самедов

80′

Вилиан отстъпва мястото си на Тайсън

79′

Филипе Коутиньо ще седне на скамейката, Фред се появява на негово място

76′

Още една промяна в руския тим - Юрий Ширков ще довърши мача на мястото на Дмитрий Комбаров

72′

Смяна и в състава на Русия - Фьодор Смолов е заменен от Антон Заболотний

71′

Голмайсторът Паулиньо получава почивка и на негово място влиза Ренато

66′

ГООООЛ! Паулиньо прави резултата класически. Вилиан отново бе изпуснат от защитата на Русия и пусна топката в коридор към футболиста на Барселона, който я засече с глава и прониза мрежата на Акинфеев за 3:0.

65′

Жесус отстъпва мястото си на Роберто Фирмино

63′

Антон Миранчук влиза на мястото на Денис Глушаков

62′

ГОЛ! Филипе Коутиньо е точен за 2:0 от дузпа.

61′

Головин действа непозволено срещу съперников играч във вратарското поле и главният рефер отсъжда 11-метров наказателен удар в полза на Бразилия.

55′

Алан Дзагоев заменя Алексей Миранчук

53′

ГОООЛ! Прекрасна атака на Бразилия. Тиаго Силва засече центриране към наказателното поле с глава и отправи директен изстрел, но вратарят изби. При добавката обаче, Миранда изненада стража отляво и се разписа за 1:0.

48′

Паулиньо пробва нещо заучено. Той получи обещаващ пас от свой съотборник и стреля от близка дистанция, но вратарят отрази удара му.

45′

Начало и на второто полувреме!

45+1′

Край на първата част! Двата отбора се оттеглят на почивка при нулев резултат.

36′

Роман Зобнин също се отчете с фрапиращ пропуск. Той засече с воле топката от бялата точка, но кълбото прелетя покрай вратата.

35′

Дъглас Коща нанесе опасен удар от движение, но топката премина на сантиметри от вратата.

32′

Александър Самедов бе намерен по чудесен начин от свой съотборник и стреля от границата на наказателното поле, но ударът му бе отразен от вратаря.

17′

Каземиро засече центриране от свободен удар и веднага стреля опасно с глава към вратата на Акинфеев, но вратарят улови без проблем.

16′

Грубо нарушение на Денис Глушаков срещу Марсело се разминава само с устна забележка от главния съдия на мача.

8′

Дани Алвеш разочарова с изпълнението си. След удара му топката излетя към трибуните.

5′

Габриел Жесус бе тотално изпуснат от бранителите на Русия и успя да стреля към краката на вратаря, но топката не премина през него. Кълбото рикошира в стража, а защитник изчисти.

3′

Вилиан напредна доста умело отдясно, но защитата на Русия се справи доста бързо със заплахата.

1′

Уилям Жозе

Днес от 18:00 часа Русия приема Бразилия на "Лужкини" в контролна среща преди началото на Мондиал 2018.

Бразилците са един от фаворитите за спечелването на Световното първенство тази година, след като се класираха по доста убедителен начин.

Руснаците обаче, по никакъв начин не отстъпват на своите съперници. В последните си две контроли записаха равенство с Испания (3:3) и загуба с 0:1 от Аржентина, но през целия мач се противопоставяха на своя опонент и максимално затрудниха задачата му да отбележи гол.

Германия - Испания, Холандия - Англия, Аржентина - Италия: Днес светът е футбол!

Вижте всички контроли за деня

Големият отсъстващ в състава на "кариоките" ще е Неймар, който в момента се възстановява от контузия, след като претърпя успешна операция. Очаква се звездата на Пари Сен Жермен да е на линия за началото на Мондиала в Русия.

Двата отбора са се изправя два пъти помежду си през последните години. През 2006-а Бразилия измъква минимална победа с 1:0, а през 2013-а завършват наравно 1:1.