Кристиано Роналдо вкара първия си гол от четири мача насам при победата на Ал-Насър над Ал-Раед с 4:0, като с това се запази надеждата на тима за шампионската титла в Саудитска Арабия, съобщи "Ройтерс".

Пет кръг преди края на сезона Ал-Насър е на второ място в лигата, като е на 3 точки зад лидера Ал-Итихад, но и с мач повече.

След уволнението на треньора Руди Гарсия през този месец Ал-Насър бе отстранен за Купата от Ал-Уахда, като загуби и двубоя за Суперкупата.

Усмивката на Роналдо се завърна, след като той вкара още в четвъртата минута на мача с глава. 38-годишният португалец също така асистира за второто попадение на Абдул Рахман Гариб, а през второто полувреме не бе отсъдена дузпа срещу него.

Шефът на Ал Насър каза дали трансферът на Роналдо е бил грешка

Любопитно изказване

Това беше 12-ият гол на Роналдо в 12 мача през сезона, като има с 6 по-малко от лидерите при голмайсторите Одион Игало от Ал-Хилал и Абдул Разак Хамдалах от Ал-Итихад.