Отборът на Ал Насър победи с класическото 3:0 състава на Ал Ахдуд в среща от 14-ия кръг на СПЛ на Саудитска Арабия. Два гола за успеха на домакините отбеляза Кристиано Роналдо. След тази победа Ал Насър се намира само на точка зад лидера Ал Хилал.

Въпреки сериозния резултат успехът не дойде лесно за домакините. Сами Ал Нажей откри рано в 13-та минута, но след това двата отбора заиграха равностойно и доста дълго време срещата стоеше с неизяснен изход.

Така се стигна до последния четвърт час на срещата, когато голямата звезда на Ал Насър - Кристиано Роналдо изригна с два гола. Първият отбеляза в 77-ата минута, а вторият съвсем скоро в 80-ата минута.

Това бе пета поредна победа за Ал -Насър, като отборът стои уверено в битката за титлата. От своя страна Ал Ахдуд записа четвърта загуба в последните си пет мача и по всичко личи, че ще има големи проблеми в борбата за оцеляване.

Роналдо с два фантастични гола и асистенция за Ал-Насър (видео)