Реал (Мадрид) и Милан не успяха да се победят в контрола завършила при равенство 0:0 в австрийския град Клагенфурт.

"Кралският клуб" имаше възможност да открие резултат в първите секунди на двубоя, но не успя да се възползва от грешка на вратаря Майк Менян. В 3-ата минута "росонерите" отговориха с плътен изстрел на Тео Ернандес, който попадна в десния страничен стълб.

Милан и Франк Кесие изгладиха своите различия

Подписва нов договор с "росонерите"

В средата на първото полувреме Иско и Давид Алаба бяха близо до попадения, но не намериха целта. В 41-ата минута, подобно и на Евро 2020, Гарет Бейл пропусна дузпа.

В началото на втората част Лука Модрич нацели напречната греда след плътен изстрел.

До края на двубоя бяха направени множество промени и нулевото равенство не се промени.

Тони Кроос: Мбапе е най-интересният играч, няма да се изненадам, ако пристигне в Реал този месец

Предпочитам обаче да говоря само за сделки, които вече са факт, коментира играчът