Хитът в португалското първенство Лейшоеш не успя да победи гостуващия Навал и завърши наравно 1:1. Срещата бе първа от 10-ия кръг на местната Лига Сагреш, съобщава агенция "Фокус".

Резултатът за Лейшоеш отрки Зе Мануел (на снимката) в 73-ата минута. Той получи една топка в средата на терена, напредна отляво и намери по другия фланг Брага. Последният му върна паса в наказателното поле и Зе Мануел се разписа отблизо.

В 82-ата гостите имаха възможност да изравнят, но ударът на Марселиньо бе избит с последни усилия от вратаря Бето в корнер.

Навал все пак стигна до гол в последната минута. Тогава Мишел Симплисио бе оставен да се „разходи” в половината на домакините и със страхотен удар отдалеч изравни. Въпреки ремито, Лейшоеш остава на върна в подреждането с 23 точки. Вторият Бенфика обаче има само 2 по-малко и при победа през уикенда има шанс да излезе начело. Навал е 8-и с 12 точки.