Барбара Бонансеа донесе пълния обрат за Италия срещу Австралия в третия ден на дамското световно първенство по футбол, което се провежда във Франция.

Вице-шампионките на Азия бяха повели с гол на Саманта Кер в 22-ата минута. Бонансеа изравни в 56-ата минута и вкара победното попадение дълбоко в добавеното време. Двубоят се игра във Валансиен.

Левски започна подготовка без нови попълнения и само с 12 футболисти

Петър Хубчев подложи своите възпитаници на бегови упражнения

В другия мач от група "C" в Гренобъл бразилката Кристиане отбеляза хеттрик срещу Ямайка. Южноамериканките направиха множество невероятни пропуски и изпуснаха да се поздравят с разгромна победа.

В британското дерби Англия измъкна 2:1 срещу Шотландия в Ница. Вратарката на шотландките направи невероятни спасявания. Гол на Клер Емсли в 70-ата минута намали резултата и накара победителките да треперят до последните секунди на двубоя.

Другите два тима в група "D" са Япония и Аржентина, които ще играят днес на митичния "Парк дьо Пренс" в Париж,