Националният отбор на Италия ще излезе срещу България в световните квалификации без човека, благодарение на когото бе спечелена титлата на Мондиал 2006.
Става въпрос за Марко Матераци. Както е известно, преди две лета на финала на шампионата на планетата в Берлин защитникът на Интер първо изравни резултата на 1:1 и закара мача в продължения, в които предизвика изгонванета на суперзвездата на "петлите" Зинедин Зидан.
Италианците спечелиха титлата с дузпи.
Сега обаче Матераци няма да попадне в сметките на Марчело Липи, който бе селекционер на "адзурите" в Германия. Ще бъде изхвърлен и Кристиян Панучи, а така също и Масимо Амброзини.
Затова пък Липи отново ще повика в "скуадра адзура" Даниеле Бонера, Винченцо Якуинта и Алберто Джилардино.
Асистенти на Липи ще бъдат Чиро Ферара и Анджело Перуци.
Приемаме италианците във втория си мач от световните квалификации - на 11 октомври на стадион "Васил Левски".
cris_ronaldo_7
на 25.06.2008 в 12:17:47 #4Щи ги бием с малко касмет
Бойчо
на 25.06.2008 в 12:16:23 #3Абе те нашите шматки ако не се стегнат няма да има никакво значение дали са с Матараци или без него.
inter
на 25.06.2008 в 12:15:36 #2Панучи си му беше "любимец" и преди. Матераци пък е вече на 35.
cris_ronaldo_7
на 25.06.2008 в 12:08:33 #1Ole.Няма кой да ни обижда играчите