Българският халф Николай Димитров вкара гол на Галатасарай, но отборът му Касъмпаша загуби с 1:3 гостуването си ор 32-ия кръг на турската Суперлига.

Домакините откриха резултата в 36-ата минута чрез Богдан Станчу. Малко преди почивката обаче Димитров матира Ерчетин за 1:1. Крилото и Георги Сърмов започнаха като титуляри, но халфът не се появи на терена през вторите 45 минути.

След почивката Галатасарай натисна и зарадва феновете си на "Али Сами Йен". Първо в след час игра Милан Барош отбеляза за 2:1 от дузпа, а в 81-ата Сервет Четин подсигури трите точки на истанбулския гранд.

В класирането Касъмпаша е на последното 18 място с 23 точки и сигурен участник във втория ешелон на турския футбол. Галатасарай пък е на 12-а позиция с 40 точки.