Грузия доказа, че е най-добрият тим в група 1, Дивизия 4. Тази вечер "бяло-червените" отбелязаха своята промоция в по-горния ешелон на Лига на нациите с победа над Казахстан. Селекцията на Станимир Стоилов беше надиграна с 1:2.

Мачът в Тбилиси донякъде бе решен с попадение на Меребашвили, който се разписа с 59-ата минута след асистенция на Чакветадзе.

Последният също успя да намери името си сред голмайсторите, след като беше точен шест минути преди последния съдийски сигнал.

Казахстан донякъде спаси своята чест с попадението на Омиртайев, но за второ момчетата на Мъри нямаха както време, така и необходимите футболни достойнства.

България - Словения 1:1 (Развой на срещата по минути)

Приключихме турнира Лига на нациите с второ място в група С, Дивизия 3

В другия мач от групата, който нямаше абсолютно никакво значение, Латвия леко се изложи, тъй като не успя да победи Андора - 0:0. Като оправдание за фаворизираните гости може да бъде, че от 38-ата минута те играха с човек по-малко заради изгонването на Сабала.

ГРУЗИЯ - КАЗАХСТАН 2:1

1:0 Меребашвили (59"), 2:0 Чекватадзе (84"), 2:1 Oмиртайев (90')

АНДОРА - ЛАТВИЯ 0:0