Отборът на Грасхопър завърши 0:0 като гост на последния Аарау в двубой от 34-ия кръг на швейцарското първенство. Така тимът, воден от Красимир Балъков не можа да вкара гол в трети пореден мач.

„Скакалците" имаха две възможности от така наречените 100-процентови да открият резултата, но ударите на Уесли бяха спасени от вратаря Бенито. През втората част домакините натиснаха и удар на бившия футболист на Хопърс Роджерио бе спасен с мъка от Колторти. Реферът Лаперие отмени и гол на същия нападател в 69-ата минута. Срещата бе дебют за наставника на Аарау Жилбер Грес. Преди мача той се видя с бившия си възпитаник Петър Александров, който в момента е помощник в тима от Цюрих.

В генералното класиране Грасхопър е шести с 50 точки, води Цюрих с 69 точки. Както е известно след края на сезона Балъков напуска отбора.