Вице-президентът на Милан Адриано Галиани потвърди, че клубът се е отказал от привличането на нападателя на Манчестър Сити Карлос Тевес.
"Пато реши да остане в Милан, затова се отказахме от Тевес. Той няма да идва. Тези два трансфера бяха свързани. Вярвам в съдбата. Когато Виали отказа да дойде при нас, купихме Ван Бастен. Затова Пато реши да остане и се надяваме, че ще продължи да се справя толкова добре в Милан.
Вярваме в нападателите, с които Алегри разполага. Очакваме съвсем скоро и Антонио Касано да се присъедини към тях", обясни Галиани.
Галиани: Тевес няма да го бъде в Милан

Източник: ЕРА / БГНЕС
manpro
на 13.01.2012 в 11:33:36 #6Тевес да си стои в Сити и без това там играе най-добре - Ганкиното !!!!
MU FAN
на 13.01.2012 в 11:18:51 #5Хм, то бяха едни обяснения, драми и накрая .... сега да му мислят Сити къде ще го пробутват, май все пак ще дойде реда на Интер. Иначе е доста спорно кое е бил по-добре за Милан, Пато или Тевез. И двамата са може би еднакво добри, Тевез има много чепат характер, Пато пък редовно пропуска половината сезон с контузии ... не мисля, че разликата е много в полза на който и да е.
п3пино
на 13.01.2012 в 09:52:38 #4Патенцето е супер, хипер, мега, гига, тера прехвален футбалер. Тевез го ненавиждам, но е по-добър. оставям настрана непоръбеният му характер. грозника играе винаги на едно постоянно ниво, много е борбен, вкарва не малко голове без да блести. патенцето прави не лоши мачове, но има и куп посредствени (Тевез почти няма такива!), често получава контузии и не е лидер какъвто Тевез би могъл да бъде! тук Маймунспор бърка с този трансфер от чисто спортно-технически аспект. искрено се надявам, че този индианец няма да дойде при нас!!!

M6
на 13.01.2012 в 05:12:40 #3Никога не бих заменил Пато за този дришльо Тевес. Дано Интер се набутат с него.
mitkooooo
на 13.01.2012 в 01:10:12 #2Това ще бъде ОГРОМНА грешка за милан! Проблема на Тевез е в неговия характер ,но той все пак си остава изключителен футболист

hudini
на 13.01.2012 в 00:05:24 #1Уфф, олекна ми. Не че се притеснявах за характера на Тевез, нито пък му отричам качествата.... Но за сметка на Патока??? Никога! Пък и проблемите ни не са в атака, така че тези 25/28 млн да се дадат там където имаме нужда (тъй като Силвио няма да харчи като Сити). Трябват ни бекове. Абате се справя, но не е световна класа, а Дзамброта е на 30 и сто години
Трябва ни и заместник на Бомел щото си тръгва лятото, а Рино и особено свършилия Амбро не са същите вече. Нито пък Фламини става за нещо.