Нещо невиждано се случи в  дербито от 15-я кръг на турската Суперлига, между втория Касъмпаша и четвъртия Бешикташ. 12 минути преди края на мача, при резултат 2:1 за домакините, фен на Касъмпаша нахлу на терена и нокаутира Мануел Фернандес от Бешикташ.

Всичко се случи на изключителна скорост, но привърженикът на Касъмпаша моментално бе обграден от играчи на своя тим, опитващи се да го озаптят. Те въпреки това не успяха да спрат Уго Алмейда и Рамон от отбора на гостите, които някак си се промъкнаха и наритаха набързо фена, вече легнал на земята. И двамата получиха веднага червени картони.

Играчите на Касъмпаша пък трябваше да издърпат фена извън терена и да го спасят от гнева на противниковия тим.

Срещата завърши при този резултат, с което се запази статуквото на върха. Бешикташ откри чрез Уго Алмейда в третата минута, но Халил Чолак и Езекил Скарионе обърнаха резултата след почивката.