Полузащитникът на Левски Даниел Боримиров участва в отбора на световните звезди на ФИФА в демонстративния мач срещу сборен състав на Китай и Хонконг. Двубоят се игра по повод 10-годишния юбилей от обявяването на независимостта на Хонконг от Великобритания, а домакините спечелиха с 2:0 с попадения на Чжао Сури (41) и на Шао Цзиай (52) пред 40 000 зрители на националния стадион "Хонконг".

Боримиров игра с №17 и бе на терена до 84-ата минута, а във водения от Жерар Улие и Франсиско Матурана отбор на звездите на ФИФА от бивши и настоящи футболисти участваха още Паскал Цубербюлер и Стефан Шапюиза (Швейцария), Али Даей (Иран), Хидетоши Наката (Япония), Кристиан Карембьо (Франция), Джордж Уеа (Либерия), Марсело Салас (Чили), Атирсон (Бразилия), Валдас Иванаускас (Литва), Брайън МакБрайд (САЩ) и други.

Преди срещата се състоя и още един демонстративен двубой, наречен "Мачът на шампионите", между бразилския Сао Пауло и германския Байерн.

Баварският гранд, който получи 1,5 милиона евро за участието си, постигна успех с 2:1 (0:1) с попадения на новите си попълнения Мирослав Клозе с глава в 61-ата минута и Хамит Алтънтоп от фаул в 76-ата. Преди почивката бразилците бяха открили резултата чрез Марсел в 19-ата.

За Байерн, който започна подготовка едва преди два дни, не участваха новозакупените Франк Рибери и Лука Тони.