Отборът на Бейра Мар, без контузения вратар Тодор Кючуков (вдясно), изпусна победата при гостуването си на Униао Лейриа в двубой от 2-рия кръг на португалския шампионат. Двубоят завърши 2:2.

До 82-ата минута резултатът бе 2:0 за Бейра Мар, след попадения на Веньо в 28-ата и Вашко Матош в 66-ата минута.

В 82-ата минута на срещата Алкарас си заби автогол за 1:2, а пет минути по-късно от дузпа Едер оформи крайното 2:2.

Заместникът на Кючуков на вратата на Бейра Мар, Дарнлей бе изгонен в 85-ата минута.

В мача бяха показани общо три червени картона - един за Униао и два за Бейра Мар.

В класирането лидери с пълен актив от по 6 точки са Порто, Навал, Спортинг (Лисабон) и Спортинг (Брага). Бейра Мар има 2 точки.