Барселона и Ливърпул се разбраха за преминаването на Луис Суарес на „Камп Ноу", твърди каталунско радио. Според информацията, мърсисайдци ще получат за уругвайския национал сумата от 75 милиона евро.
В сделката няма да бъде включван Алексис Санчес, тъй като футболистът няма желание да играе в Ливърпул.
Иначе самият Луис Суарес ще получи 5-годишен контракт. Очаква се мястото му в Ливърпул да заеме Марио Балотели от Милан.
European Union
на 05.07.2014 в 19:05:24 #5Чудя се с тези 75 милиона ,какъв заместник на Суарес можем да намерим и не се сещам...
Merseyside
на 05.07.2014 в 18:46:00 #4Дори да продадем Суарес, титлището е наше! 19!
Thomаs Linke
на 05.07.2014 в 09:05:25 #34. steiner | 04.07.2014 21:20 силно надценен мързелив негър ----------------------

Goodfella
на 04.07.2014 в 20:40:21 #2Ааааа, Алексис Санчес идва в Арсенал!

steiner
на 04.07.2014 в 18:20:51 #1Лошо за Ливърпул.Този Балотели е силно надценен мързелив негър,който с нищо не впечатли при престоя си в Сити.