Халфът на Челси Михаел Балак ще отсъства най-малко две седмици от терените.
Капитанът на германския национален отбор претърпя операция за отстраняване на удебелен нерв. Интервенцията се наложи след като капитанът на бундестима почувства силни болки в стъпалата след световната квалификация срещу Уелс, завършила с успех 1:0 на неговия отбор.
Операцията бе съгласувана със спортно-техническия щаб на клубния му отбор и бе извършена в клиника в Аугсбург.
jol3co
на 17.10.2008 в 20:04:17 #2The Phenom аахахахха луд си ей... само балак и швайни другите са ви голо вода хх
The Phenom
на 17.10.2008 в 17:39:09 #1До 19 ще е на линия, за да се изпикае в устата на Англия!