Общо 10 попадения си отбелязаха отборите от т.нар. Група на аутсайдерите в турнира Лига на нациите - в Лига D, група 4.

Лидер в таблицата с временното подреждане в нея остава съставът на Македония, който разполага с актив от цели 12 точки. Тази вечер футболистите на тима се наложиха с 2:0 при визитата си на Лихтенщайн.

След нулево първо полувреме, вторите 45 минути бяха изпълнени с всякакъв вид емоции, като феновете получиха шоуто, което по всяка вероятност са очаквали от този сблъсък.

Първо, точно 5 минути след почивката, Вайзер видя червения цвят на картона и остави тима си с човек по-малко на терена. Само три минути след това пък Барди бе точен за 0:1.

В даденото от съдията продължение Несторовски оформи оказалото се и крайно 2:0 за гостуващия тим, задържайки го на върха в класирането.

В среща от същата група Армения унищожи състава на Гибралтар, побеждавайки го с категоричното 6:2. С четири гола за гостите се отчете Мовсисян, а Карташян и Карапетян също добавиха по едно попадение на сметката си.

За домакините резултата откри Де Бар, а малко преди края на мача се разписа и Прийстли.

В подреждането Лихтенщайн е последен с три точки, Гибралтар има 6, а Армения е с 9 - три по-малко от лидера Македония.

Холандия победи Франция с 2:0