Валентин Илиев официално напусна поста старши треньор на дублиращия отбор на ФК ЦСКА 1948 и ще поеме по друг път в кариерата си, съобщиха от клуба.
Доскорошният наставник на втория състав на столичани реши да се раздели с клуба след проведени разговори с ръководството.
42-годишният специалист изведе дубъла на ФК ЦСКА 1948 до първото място във Втора лига след края на есенния полусезон, като под негово ръководство тимът записа десет победи, пет равенства и само две поражения и са лидери в шампионата с актив от 35 точки - с пет пред втория в класирането Крумовград.
"Всички в клуба му пожелаваме здраве и успех в новите предизвикателства!
Благодарим ти за професионализма и себеотдадеността, Вальо!
Късмет", гласи съобщението на ФК ЦСКА 1948.
УмеренЦСКА
на 14.12.2022 в 16:45:32 #3Още едно напускане в Числото. Първият отбор на трето място, треньорът напуска, вторият отбор - първенец и треньорът също напуска. Нещо гнило има при числарите. Тези напускания е невероятно да се свързват с това какви "легенди" са напускащите... Не е невероятно да е нещо свързано с "плановете на развитие" за които намекна Гьонов по повод напускането на Л. Пенев и другите двама. Всеки знае, че всякакви планове в един клуб са свързани с бюджета му...
MM61
на 14.12.2022 в 12:00:32 #2Обидил се е..не го сложиха на първия отбор.
admirala
на 14.12.2022 в 10:28:53 #1..мдааа,дългата ръка на Екзекутура застигна и Вальо Илиев…