Треньорът на Литекс Живко Желев коментира загубата на своя отбор с 0:1 от ЦСКА 1984 и начинът, по който "червените" изписват името на ловчанлии.

"Днес не беше нашият ден. Не играхме по начина, по който играем обикновено. Бяхме по-стъписани. ЦСКА имаше териториално преимущество, особено през първото полувреме, но чак чисти голови ситуации...

През първото полувреме сами щяхме да си отбележим гол.  Видях, че футболистите още преди мача като че ли нещо им тежеше. Може би самия заряд на мача. Знаете, че ако бяхме победили, щяхме да доближим третия и четвъртия в класирането. Топ 3 никога не ни е било поставяно за цел.

Странно е за мен това нещо. Доколкото знам ЦСКА купи емблемата. Така ли е? А емблемата на ЦСКА беше на фланелките и таблото на домакините. Абстрахирам се от това нещо. Дайте да не обръщаме толкова внимание и да не се дразним излишно. Така са преценили и това си е за тяхна сметка", заяви Желев.

ЦСКА 1948 победи Литекс с 1:0