Литекс изуми футболна България, след като продаде Ивелин Попов на турския Газиантепспор.
Новината потвърди специално за "Топспорт" президенът на ловчанлии Трифон Попов. "Да, подписахме с Газиантеп. Ще дадем повече подробности по-късно на официалния си сайт", обяви той.
Самият трансфер е станал при самото връщане на Попето от Англия, където пробва да се уреди с работна виза. Представител на турския клуб го е взел директно от летище "София", където бързо е бил сключен договора.
Литекс изуми - продаде Попов в Газиантеп
Източник: emaxpress.com
Ивелин Попов ще играе в Турция
ricar
на 01.09.2010 в 21:19:48 #344Стрейнджъре а аз не съм ли срам бре
steiner
на 01.09.2010 в 21:18:34 #343И с целия си акъл разкри, че ДЖИ Пи Морган са голяма банка така им викали в Израел и затова ,така било правилно,а не джей... заболя ме корема тогава от смях.

Чорбата
на 01.09.2010 в 21:17:35 #342Щайнер, Барбулатор, от браузъра ви е ... Пробвайте с Опера (с който съм аз) или най-добре с Епъл Сафари .. Дразнещото на Операта с топспорта е, че не разчита правилно функцията когато подадеш ново съобщение и те връща на 1-ва страница .... Но пък Сафарито няма мникакви проблеми с нищо .. ония са прифта до мозъка на костите си и не търпят паразитни скриптове .....

steiner
на 01.09.2010 в 21:15:48 #341Пищове,от стара коза яре си.Знаеш,че не трябва да се залага на мач,в който изпитваш лична емоция.

steiner
на 01.09.2010 в 21:13:18 #340587. Чорбата | 02.09.2010 00:10 Щайнер, Барбулатор, какъв браузър ползвате? Мозила
MAKAROV
на 01.09.2010 в 21:12:16 #339Xa-x@v | 02.09.2010 00:05 Макаров,тази година се надявам на 6 точки от групите ==================================== Малко вероятно, ама дай Боже
Онази вечер бая пийнахме с приятели и къде на майтап, къде на сериозно, сложих доста висока сума за победа на Бешикташ. Не вярвам да направят някоя изненада чорбетата, ама ако турчолята не бият, ще ме боли главата 1 седмица

steiner
на 01.09.2010 в 21:11:55 #338има и един който от всичко разбира но най-много от товарене на вагони на кораб и от ръчни часовници

Xa-x@v
на 01.09.2010 в 21:11:52 #337барбулатор,не е само при теб
Чорбата
на 01.09.2010 в 21:10:10 #336Щайнер, Барбулатор, какъв браузър ползвате?
Xa-x@v
на 01.09.2010 в 21:09:00 #335Mакаров,преуспяли в макарите на Марко Тотев
MAKAROV
на 01.09.2010 в 21:07:49 #334щJedyMaster | 02.09.2010 00:04 А, сега лека на всички, че утре имам среща с адвокат, трябват ми свежи сили ================================================== Мастър, за какво ти е адвокат? Тук малко ако се поогледаш - пълно е с юристи, икономисти, инженери... и всичките милионери, преуспяли в живота. Хвани промоцията, ще те консултират безплатно...

steiner
на 01.09.2010 в 21:07:07 #333http://en.wikipedia.org/wiki/Sturmgewehr_44 Джедай,да не говорим,че цялата космическа програма на Усата,е основана,разработена и развита от щурмбанфюрера Вернер фон Браун.Конструира ракетата носител "Сатурн", с която янките стъпват на Луната.
барбулатор и при мен е същия проблема 
Чорбата
на 01.09.2010 в 21:05:59 #332Лека Джедай ...

Xa-x@v
на 01.09.2010 в 21:05:54 #331Макаров,тази година се надявам на 6 точки от групите
JedyMaster
на 01.09.2010 в 21:04:56 #330Xa-x@v И на теб благодаря!
А, сега лека на всички, че утре имам среща с адвокат, трябват ми свежи сили.

Xa-x@v
на 01.09.2010 в 21:04:26 #329Чорбата
на 01.09.2010 в 20:59:59 #328аз ходя редовно по планините и да ти кажа, познавам доста хора дето са се изнесли от "биг сити" цяло семейство например живее в рила и гледа маса крави и овце, синчетата бачкат в софия и всяко лято са горе по 2-3 месеца ========= Ринс, за да го направиш това нещо трябва да си повече от смел. Не на последно място - не трябва да имаш малки деца - няма транспорт, комуникации, училища, болници и т.н. Повечето такива места не са благоустроени - няма откъде едно масло да си купиш. Зависиш изцяло от автомобила си за транспорт, понеже пътища липсват, но няма къде да го подържаш тоя автомобил. Другото транспортно средство е каруца с животно по избор ... А бе не е лесно
Xa-x@v
на 01.09.2010 в 20:59:59 #327Мастъре,за наследника
Да ти е здрав и да те радва 
JedyMaster
на 01.09.2010 в 20:59:17 #326MAKAROV
Благодаря! Ще черпя, когато си дойдеш 
Xa-x@v
на 01.09.2010 в 20:58:15 #325ЦСКА - Дивижън,за какво ти е книга на Тодорите,като си имаме форумни шутове