Най-добрият футболист на Литекс Ивелин Попов е пред сензационен трансфер в английския Астън Вила, твърди "Тема Спорт". Британците, в чиито редици капитан е халфът на националния отбор Стилиян Петров, вече са отправили и конкретна оферта за нападателя.
От ръководството на "оранжевите" пък нямат намерение да спират никого от звездите си, а са останали доволни и от предлаганата цена, така че е твърде вероятно още след края на сезона Попов да се обвърже с бирмингамци.
Към юношата на Левски интерес проявяват още от Рубин (Казан), ПСВ Айндховен и Кьолн.
пиргос
на 08.05.2010 в 15:35:09 #18анжи коя
пиргос
на 08.05.2010 в 15:05:05 #17резон,я поясни къде джиткат лимона-принцеца,дормушали,николай манчев,апостолов и други подобни кръстоски между папагал и прасе
пиргос
на 08.05.2010 в 15:01:31 #16ясо-славия,панайот хитов тутракан,цска,места хаджидимово и още стотици знайни и незнайни отборчета
loveca
на 08.05.2010 в 15:01:03 #15Факт е, че имаме само две марки, които продават на запад и всичко останало - на север и югоизток. Славия праща вратар на Юнайтед Литекс ще продаде играч в Холандия или Англия ... но аз повече вярвам да заиграе в Леверкузен или Кьолн. Това са имената ни на европейския пазар. На сибирския и диарбекирския са други.
YasoBaso
на 08.05.2010 в 14:56:04 #14пиргос | 08.05.2010 10:36 комбат,защо да не го споменавам,някой друг бг отбор се е представил по-добре ли в шл ======================= А някой по-зле представял ли се е?
theRock
на 08.05.2010 в 13:41:48 #13Ами цункайте тогава ръчицата на Бае ви Ганя, тази с която пере на ръка и гледа по ТВ великите мачове! -------------------- Не ръчицата на бай Ганя, а черните слипове на великият и непогрешим бат Гондзю целуват те. Тоя дето въведе ново значение на думата ДУШЕВНОБОЛЕН. това според него е футболист, на който в Левски имат да му дават пари. Както се знае това е долна инсинуация, в Уефски всичко е наред и пари се дават редовно. Който не слуша или иска повече пари заминава я във втория състав, я в лудницата.

wolf
на 08.05.2010 в 13:32:48 #12Най-добрият футболист на Литекс Ивелин Попов е пред сензационен трансфер в английския Астън Вила, твърди "Тема Спорт". Британците, в чиито редици капитан е халфът на националния отбор Стилиян Петров, вече са отправили и конкретна оферта за нападателя. --------------------------------- дано! колкото повече на острова,толкова повече на острова! добро,работливо момче!дано!
Шамара Томас
на 08.05.2010 в 12:45:25 #11http://www.youtube.com/watch?v=jKuMZLcaee0

пиргос
на 08.05.2010 в 11:33:00 #10росонеро
LORD_SLIM
на 08.05.2010 в 08:53:51 #9Това е да си ограничено говедо!Ивелин Попов и Бандаловски са едни от малкото млади играчи,които са се утвърдили в отборите си.Левски изпускат двамата,защото не им предлагат договор!Левски нееднократно се опитва да ги привлече и двамата,така че недей разправяй глупости.Литекс сега ще вземат няколко милиона,а Левски да си разчита на Кривия и Бардон.Нифлор е много класен нападател,неслучайно е голмайстор на първенството,оу забравих за вашия Чилик от Свога,с един гол за цял полусезон и една паднала калевра....
dragob
на 08.05.2010 в 07:36:35 #8Да му пожелаем успех и дано се доразвие, щото от 2 години май си тъпче на едно място.
пиргос
на 08.05.2010 в 07:36:35 #7комбат,защо да не го споменавам,някой друг бг отбор се е представил по-добре ли в шл
курлеоне,малките лайненца бандаловски и ивелина нямаха шанс да пробият в левски и закономерно бяха изритани на боклука,естествено че тогава пелето и живко бяха класа над бандата,а ивелинчо как да хване ръка от мечо,бардон,валери,бабангида
сега е в конкуренцията на дървото нифлор и тюфлека,естествено че го раздава звезда

D0n Kurleone
на 08.05.2010 в 07:29:25 #6Резон е написал хубаво мнение,но пиргос не иска да го разбере.
КомБат
на 08.05.2010 в 07:27:31 #5Пиргос, отпусни си душата и признай, че Ганя и другите идиоти - дантелени, папагали ви ебаха мамата на отбора
А онова представяне в ШЛ по-добре не го споменавай 
пиргос
на 08.05.2010 в 07:20:59 #4рекорд
по-скоро дебют на български отбор в лигата на големите
рекорда е на спартак москва,ако става дума за това 
КомБат
на 08.05.2010 в 07:17:28 #3някакъв рекорд даже поставиха в ШЛ
пиргос
на 08.05.2010 в 07:15:20 #2левски играха в шл и на 1/4 финал на уефа без ивелин,ивелина,бандаловски и други медийни паляци
карнобатска гроздова
на 08.05.2010 в 06:50:43 #1