Нидерландия спечели срещу Гибралтар с 3:0 в мач от група "В". Нейтън Аке реализира два гола, а другото попадение отбеляза Мемфис Депай.

В 23-ата минута десният бек на Интер центрира в наказателното поле, където Депай се извиси над всички, откривайки резултата в полза на "лалетата".

Когато играта се поднови, Аке отигра топката с глава, за да покачи за 2:0. В 83-ата минута отново защитникът с мощен удар подпечата крайното 3:0 за Нидерландия.

Селекцията на Роналд Куман заема трето място в групата с три точки, докато Гърция е на втора позиция, а лидер е Франция е лидер с шест пункта, след като "петлите" победиха  Ирландия с 1:0.

Куман надъхва Нидерландия за разгром над Гибралтар

"Трябва да направим всичко възможно да реализираме колкото можем повече попадения"