Португалия записа втора победа в квалификациите за Европейското първенство, след като тази вечер разби Люксембург като гост с 6:0, а два от головете бяха дело на Кристиано Роналдо.

Снимка 611842

Роналдо даде началото на головата серия на Португалия още в деветата минута. Последваха попадения от Жоао Феликс(15') и Бернардо Силва(18'), а четвърт час преди почивката Кристиано вкара втория си гол в мача и така португалците се прибраха в съблекалнята с 4 гола аванас.

Англия - Украйна 2:0 в мач от група "C"

Англия удари Украйна и продължи успешно похода си към Евро 2024

И двата гола паднаха през първата част

През второто полувреме паднаха още две попадения. Първо Отавио направи 5:0 в 77-а минута, а малко след това след това Рафаел Леао пропусна дузпа. Нападателят на Милан обаче се реваншира за пропуска си от бялата точка и в 88-а минута оформи крайното 0:6.