90+5′
Турнир: Европейски първенства Стадион: "Пушкаш Арена", гр. Будапеща (Унгария) Зрители:
90+5′

Край на мача.

87′

Льомар заменя Дембеле.

Снимка 535553

83′

Ловренчич заменя Клайнхайслер.

82′

Гулачи лови удар на Толисо от около 20 метра.

81′

Спасяване на Гулачи! Мбапе направи двойно с Жиру и се озова на стрелкова позиция фронтално срещу Гулачи. Нападателят отправи силен удар, който вратарят изби.

Снимка 535550

76′

Толисо заменя Погба.

76′

Жиру влиза на мястото на Бензема.

75′

Шефер е заменен от Шери.

Снимка 535549

72′

Слаб удар на Шалай от границата на наказателното поле не затрудни Лорис.

69′

Гризман изпълни хитро пряк свободен удар и намери Мбапе. Нападателят от движение стреля покрай вратата.

Снимка 535548

66′

ГОООЛ ЗА ФРАНЦИЯ!! Мбапе настойчиво овладя една изритана топка от Лорис. Нападателят се пребори с двама защитници и достигна до кълбото почти до аутлинията. Десетката с успореден пас намери Гризман, който от около 5-6 метра с мощен удар изравни резултата.

59′

ГРЕДА! Дембеле получи от Погба, навлезе в наказателното поле отдясно и отправи тежък удар в близкия ъгъл, който срещна гредата.

Снимка 535544

58′

Шалай получи от Шефер пред наказателното поле, но ударът му бе разочароващ.

57′

Дембеле заменя Рабио.

52′

Жълт картон за Ботка.

Снимка 535543

51′

Шут на Погба от около 25 метра минава покрай вратата на Гулачи.

49′

Удар по диагонала на Дин е блокиран от Ботка.

Снимка 535546

46′

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45′

Начало на втората част.

45+5′

Край на първата част.

45+2′

ГООЛ ЗА УНГАРИЯ! Фиола шокира "петлите"! Крайният защитник първо се пребори с Павар за топката и заходи зад гърба на френския футболист, за да бъде изведен от Шалай. Фиола напредна и с прецизен удар не остави шансове на Лорис.

Снимка 535542

43′

Домакините организираха бърза контраатака. Шалай проби с топката и отправи удар, който рикошира в неговия съотборник Фиола и излезе в аут.

37′

Погба проби отдясно и реши да стреля в близкия ъгъл, но прати топката в аут.

Снимка 535540

33′

Погба подаде към Мбапе, който дриблира между няколко футболисти на домакините и отправи удар по диагонала. Топката обаче мина покрай вратата.

31′

Пропуск на Бензема! "Петлите" осъществиха поредна отлична атака. Погба намери Мбапе в наказателното поле. Десетката с магирчен пас върна към Бензема, който от дузпата не успя да намери очертанията на вратата.

Снимка 535538

26′

Неманя Николич заменя Адам Салай.

17′

ПРОПУСК НА МБАПЕ! Дин получи отляво и центрира в наказателното поле. Мбапе бе оставен непокрит и от около 5-6 метра с глава стреля покрай вратата.

Снимка 535539

16′

Лорис лови слаб удар на Клайхайслер от далечна дистанция.

14′

Бензема получи от Мбапе пред наказателното поле и опита удар. Гулачи изби. Топката стигна до Гризман, който от няколко метра отправи удар. Вратарят изби, но се оказа, че френският футболист е в засада.

10′

Жълт картон за Павар.

Снимка 535537

1′

Начало на мача.

1′

24. Шаболч Шьон 26. Маркюс Тюрам

След като допусна три късни гола срещу Португалия, Унгария се изправя срещу Франция в мач от група "F".

От своя страна "петлите" се наложиха над  Германия  в първия двубой. Днешната среща започва в 16:00 часа на "Пушкаш Арена" в Будапеща

Франция излиза с голяма амбиция да си осигури място на осминафиналите, но Унгария показа, че е корав отбор, който днес също ще търси задължителен успех.

Португалия победи Унгария с 3:0 в мач на Евро 2020

Унгария ядоса Роналдо и пое три късни удара от Евро шампиона

"Мореплавателите" започнаха отлично защитата на трофея

В състава на домакините нямат особени проблеми в състава. Ролан Салай бе под въпрос, но вече е възстановен и ще може да играе.

За Франция, Бенжамен Павар имаше лека травма след сблъсъка с Германия, но информациите са, че е възстановен и ще играе.

Франция победи Германия с 1:0

Автогол на Хумелс закопа Германия срещу Франция

"Петлите" с минимален но ценен успех на старта на Евро 2020

Отборите са изиграли осем мача помежду си В Унгария. В тези срещи "петлите" имат само един успех - с 3:1, през 1990 година.