90+5′
Турнир: Европейски първенства Стадион: "Ла Картуха", гр. Севиля (Испания) Зрители:
90+5′

Край на мача!

90+4′

Картон и за Родри.

90+3′

Жълт картон за Левандовски.

87′

Оярсабал ще доиграе мача вместо Мората.

85′

Давидович вместо Беднарек.

85′

85′

Линети заменя Модер.

84′

Мората отново в центъра на събитията - испанският нападател получи нов "златен" шанс, но отново се засуети и бе блокиран.

84′
Снимка 535606

80′

Картон за Пау Торес.

79′

Мората получи на границата на малкото наказателно поле, но докато се обърне с лице към вратата изгуби равновесие и полската защита се справи с опасността.

68′

Руис заменя грешника Морено.

68′

Сарабия на мястото на Коке.

67′

Франковски заменя Швидерски.

66′
Снимка 535604

65′

Нов пропуск на Мората.

62′

Ф. Торес на мястото на Олмо.

59′

Йожвяк също получава картон.

58′

Морено изпуска! "Деветката" на Испания нацели гредата, а след това Мората се издъни на празна врата!

57′
Снимка 535608

56′

Модер получава картон за настъпване...

55′

ВАР е категоричен! Дузпа за Испания.

54′

Козловски заменя Клих

53′

ЛЕВАААААААГОЛСКИ!

Страхотно попадение с глава на полската голова машина! 1:1! Сам между трима защитници на "ла фурия"!

45′

Начало на вторите 45 минути.

45′

Край на първото полувреме.

45′

ВИЖ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ НА ПОЧИВКАТА.

45′
Снимка 535603

44′

Пропуск за Испания след ново отлично центриране на Алба.

43′

ГРЕДА!

Първо изстрел на Шведерски за малко да счупи дясната греда на Испания, а след това Левандовски при добавката нацели стража на домакините.

36′

Клих е първият официално предупреден.

34′

Морено стреля от дъгата на наказателното поле, топката мина покрай стената, но ударът му минава встрани.

25′

МОРАТААА! 1:0!

Алваро бележи от малкото наказателно поле. Първоначално останаха сериозни съмнения, че е в засада, дори съдията се подведе и изчака становището на ВАР. Видео арбитърът обаче не видя нередности и стадионът избухна.

19′
Снимка 535602

18′

Испания пропиля "златен" шанс в наказателното поле на поляците. Левандовски открадна топката и започна обещаваща контра, но бе сам и защитниците на домакините го спряха.

13′

Торес с много неточен опит от далечна дистанция.

6′

Опасен шут на Клих каца на мрежата над вратата. Топката за малко да изненада стража на испанците с параболата си.

2′

ВИЖТЕ КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В СРЕЩАТА.

1′

Група фенове на Шльонск (Вроцлав) се отличава сред агитката на Полша. Фирмата е в дългогодишна война с ултрасите на Севиля, където се играе мачът. Местните органи на реда са взели под внимание това, като тази нощ се очакват сблъсъци. Поляците преследват Севиля навсякъде из Европа вече десетилетие.

1′

Траоре Шверчок

Испания приема Полша в двубой от група "Е". Срещата на "Ла Куртиха" в Севиля започва в 22:00 часа.

И двете страни се надяват на по-добро представяне след първите си мачове, "Ла Фурия" завърши 0:0 с Швеция, а Полша загуби от Словакия.

Испания и Швеция завършиха наравно 0:0

Куп пропуски лишиха Испания от победа срещу Швеция

Първото нулево реми на шампионата

Защитникът Ян Беднарек обеща на феновете на "Дружина полска", че няма да има повторение на този мач, в който Роберт Левандовски ще търси да отвори головата си сметката си за Евро 2020, докато Луис Енрике заяви, че Испания ще се придържа към тяхната тактика.

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

"Опитваме се да играем по един и същ начин във всеки мач", заяви специалистът, който отново може да разчита на Серхио Бускетс.

Словакия победи Полша с 2:1 в мач от Евро 2020

Словакия с фантастичен старт на Евро 2020 след победа над Полша

Интересен мач на "Газпром Арена"

Полша също е разочарована от първия двубой и ще търси успеха тази вечер.

В Полша основният проблем е отсъствието на наказания Гжегож Криховяк, който получи червен картон в срещата със Словакия и сега ще остане извън състава.

В досегашните 10 сблъсъка между двата състава, "Ла Фурия" има 8 победи и 1 равенство и 1 загуба.