България беше само на крачка от мечтаната победа над Италия. „Лъвовете"и „Скуадра адзура" направиха 2:2 в изключително зрелищен мач на „Васил Левски". Нашите водеха в резултата, шест минути преди края на редовното време, но гол на натурализирания италианец Едер ни отне мечтата за победа над четирикратния световен шампион.
„Лъвовете" играха много мъжки и заслужават само похвали за изявите си срещу именития съперник. Дебютантът Ивайло Петев бе решил да започне мача с Илиан Мицански на върха на атаката. Изненадващият му ход даде резултат, след като играчът на втородивизионния немски Карлсруе вкара попадение.
Срещата започна кошмарно за нас. След началния удар, гостите организираха бърза атака Имобиле излезе сам срещу Михайлов, получи се рикошет и топката излезе в корнер, след изпълнението на който обаче не последва нищо. В 4-ата минута „Скуадра адзура" заби много звучен шамар на „лъвовете", които изобщо не знаеха къде се намират. Защитата ни направи много груба грешка, Бертолачи центрира, Ники Михайлов излезе неразчетено, а Минев несръчно засече в нашата врата за 0:1.
Постепенно нашите започнаха да се свестяват и да поглеждат към вратата на Сирагу. В 11-ата минута Станислав Манолев размина защитник и подаде отлично към Попов, който с удар от около 30 метра изравни резултата.
Шест минути по-късно се стигна до истинско чудо. Българите направиха отлична конраатака, при която Попов проби защитата, изведе Миланов, който навлезе в наказателното поле и намери Мицански, който вкара много красив гол за 2:1.
Последва масиран натиск от гостите. Защитата ни ту се справяше добре, ту допускаше сериозни грешки, но важното е, че до нов гол във вратата ни, до края на полувремето, така и не се стигна. В 36-ата минута Ивелин Попов стреля образцово от фаул, но прати топката в напречната греда.
През втората част италианците мощно атакуваха. През 61-ата минута гостите пропуснаха да изравнят след като Кандрева центрира опасно, но Имобиле не успя да засече топката в непосредствена близост пред вратата.

В 73-ата минута в игра се появи Валери Божинов, който замени Илиан Мицански. Нападателят на Тернана преливаше от желание за изява, но така и не успя да сътвори нещо запомнящо се. Минутите напредваха, а отборът ни вече предвкусваше победата. За огромно наше съжаление обаче, в 84-ата минута влезлият като резерва Едер вкара гол в дебютния си мач. Той стреля диагонално от границите на наказателното поле.
Така след този мач надеждите ни за класиране на Евро 2016 изглеждат все по-илюзорни. "Лъовете" са на 4-ото място с 5 точки, на цели 8 зад лидера Хърватия.
Xa-x@v
на 28.03.2015 в 19:33:13 #31Чудя се дали да гледам мача
Ама като ви чета ще взема да направя тази глупост 
rincewind
на 28.03.2015 в 19:32:25 #30"Дори Анчелоти или Специалния да дойдат - все тая" тук причините са две, първата дето споменавате и вотората е, че са чалгари и тъпанари иска се малко интелигентност, за да си що годе добър футболист как да стане?
Coldman
на 28.03.2015 в 19:31:04 #29Умерен,на дъртия Перукан не му трябват треньори,които ще определят състава,а такива които се снишават пред началството типично в "ганьовски стил" ---------------------- 1000 % си прав. Дори Анчелоти или Специалния да дойдат - все тая

LOGO
на 28.03.2015 в 19:30:27 #28Koй ще ме нервира по малко: Ритнитопковците или Григор Димитров?
УмеренЦСКА
на 28.03.2015 в 19:30:18 #2760. Xa-x@v | 28.03.2015 21:25 Умерен,на дъртия Перукан не му трябват треньори,които ще определят състава,а такива които се снишават пред началството типично в "ганьовски стил" Смее се ---------- Абсолютно правилно! Поздравления!
rincewind
на 28.03.2015 в 19:27:57 #26" Шокиран Това от къде го измисли Смее се Аз съм трето поколение левскар бе боксиране " да фак
извинения приятелю
посипвам с кратуната с пепел(ракия де) и отивам да запаля лулата на мира на балкона
Xa-x@v
на 28.03.2015 в 19:26:42 #2559. rincewind | 28.03.2015 21:25
Това от къде го измисли
Аз съм трето поколение левскар бе 
rincewind
на 28.03.2015 в 19:25:50 #24или чавка ми е изпила мозъка:Д
Xa-x@v
на 28.03.2015 в 19:25:32 #23Умерен,на дъртия Перукан не му трябват треньори,които ще определят състава,а такива които се снишават пред началството типично в "ганьовски стил"
rincewind
на 28.03.2015 в 19:25:31 #22"Кой наш Смее се Тоя е чорбар" хахавия, ти не беше ли чорбар бе?
rincewind
на 28.03.2015 в 19:25:02 #21Гледам пресконференциите сега. Пирло с костюм, тренера с костюм, нашите по анцузи Крещейки за уважение! ДА ГО ДУХАТ
Xa-x@v
на 28.03.2015 в 19:24:12 #2053. rincewind | 28.03.2015 21:21 Кой наш
Тоя е чорбар 
rincewind
на 28.03.2015 в 19:22:18 #19" Не е чудно, служи на тоя, който му плаща... " за втори път съм съгласен!
rincewind
на 28.03.2015 в 19:21:28 #18" Е кво имам общо с Ормата Смее се да му мислят червените " е, нали си е ваш
то де да знам, и аз да бях щях да разтягам локуми и да разправям как не сме губили от жабарите тук
но да бъдем реалисти
simper_idem
на 28.03.2015 в 19:21:26 #17https://www.youtube.com/watch?v=x9S-v32GTNA Faces looks ugly when u are alone !
бате ВИ
на 28.03.2015 в 19:21:14 #16Скуадра Адзура срещу БГ Фризура.

УмеренЦСКА
на 28.03.2015 в 19:20:26 #1548. Xa-x@v | 28.03.2015 21:18 Умерен,с това си действие Петев Стриптизьора показва,че е зависим от ТатЮ Перукан ----------- Не е чудно, служи на тоя, който му плаща...
Xa-x@v
на 28.03.2015 в 19:18:55 #14Умерен,с това си действие Петев Стриптизьора показва,че е зависим от ТатЮ Перукан
----------------------------------
43. rincewind | 28.03.2015 21:15
Е кво имам общо с Ормата
да му мислят червените
rincewind
на 28.03.2015 в 19:15:59 #13Умерен, един път да сме на едно мнение

rincewind
на 28.03.2015 в 19:10:29 #121 за холандия 2 за италия 80 лв залог