Селекционерът на Швейцария, Владимир Петкович изказа своето задоволство от представянето на отбора си в днешната среща с Румъния.

"Доволен съм от представянето ни. Играхме добре и създадохме положения, за което трябва да поздравя играчите ми. Трябва обаче да завършваме положенията пред вратата на противника. Не съм притеснен от малкото голове, които вкарваме, тъй като създаваме ситуации. Сега вече мислим за мача с Франция, за който трябва да се подготвим максимално добре".

Румъния и Швейцария се съгласиха на реми

Румъния и Швейцария се съгласиха на реми

Кръстоносците на практика са осминафиналисти