Крайният бранител на Румъния – Кристиан Сапунару поднесе извиненията си на цялата нация. Защитникът изрази огромното си разочарование от загубата срещу Албания, която изхвърли северните ни съседи от Евро 2016.

„Огромно разочарование! Всички сме изгубили ума и дума! Разочаровахме себе си, нашите семейства, а и цялата нация. Искахме да спечелим тази среща. Атакувахме през цялото време, стреляхме към съперниковата врата, но топката така и не влизаше!“.

„Всички искахме да играем на осминафиналите. Тази наша мечта обаче рухна! Това беше последен шанс за мен, все пак съм на 32“, завърши Сапунару, който в момента е свободен агент и има голяма вероятност да премине в родния Левски.