Бранителят на Германия – Матс Хумелс разкритикува своите колеги в нападение. Бундестимът бе доста тих в предни позиции, което до голяма степен се оказа решаващо и за нулевото реми срещу Полша.

Защитникът на Байерн (Мюнхен) призова  за тотална мобилизация и успех в последния мач от груповата фаза срещу Северна Ирландия.

„Представихме се много добре в дефанзивен план. Не позволихме някакви сериозни опасности пред нашата врата. Това обаче не е достатъчно, за да победиш. В предни позиции не създадохме нищо съществено. Фланговете ни не функционираха по най-добрия начин. Трябва да спечелим последния си мач в групата. След това ще му мислим в елиминационната фаза“.