Селекционерът на Украйна Олег Блохин заяви, че задачата на тима му ще бъде излизане от групата на финалите на европейското първенство.
Домакините на шампионата на Стария контитент са в група D заедно с тимовете на Швеция, Франция и Англия.
Въпреки това Блохин демонстрира самочувствие.
"Апетитетът идва с яденето. Първо трябва да излезем от групата, след това ще видим", коментира наставникът на пресконференция.
Украинците удължиха договора на Блохин като селекционер на националния отбор по футбол до Мондиал 2014.
Benedikto
на 15.05.2012 в 08:54:38 #2А, на снимката Блохин тегли жребия в урната на България! Така е в епохата на Бобо Танцьора!

Benedikto
на 15.05.2012 в 08:52:48 #1Особено АНГИЛИЯ е много сериозен противник!
