Шампионът на България Монтана 2003 оглави класирането в група "Б" на Адриатическата лига за жени. В последния си мач той постигна убедителна победа при гостуването си на аутсайдера Бадел (Скопие) със 72:61.

Българките взеха инициативата във втората част на срещата и се оттеглиха на почивка с 12 точки аванс. До края тимът на Монтана не допусна изненада и без проблеми спечели победата, която е шеста за тима в групата.

Монтана продължава в следващата фаза с баланс от 4 победи и 2 загуби, тъй като мачовете с последния Бадел не се зачитат за втория етап на надпреварата.

Лиза Бърджис бе най-резултатна за успеха с 19 точки, а Виктория Стойчева добави 12 точки. За Бадел се отличи Анджелика Митрашинович със 17 точки.