Снощи отборът на Манчестър Юнайтед достигна само до 1:1 с Андерлехт като гост на белгийците в мач от четвърфиналите на Лига Европа. "Червените дяволи" водеха в резултата до последните минути, когато аутсайдерът в срещата изравни.

Надменен Манчестър пропусна да бие Андерлехт, белгийците се докопаха до 1:1

"Червените дяволи" пуснаха гол в заключителните минути

Мениджърът на Юнайтед - Жозе Моуриньо разкритикува играта на нападателите си и заяви, че ако той е бил част от защитата на "дяволите" в този сблъсък, е щял да остане изключително недоволен от това, че не са успели да реализират повече голове.

"Резултатът е позитивен. Да играем у дома на реванша при такова предимство при всички положения е положително. Ядосвам се, защото трябваше да си тръгнем с далеч по-голяма преднина. И за това можем да виним единствено себе си. Щяхме да имаме далеч по-лесен мач на реванша, ако бяхме вкарали положенията си. Тръгвахме да правим немарливи контраатаки, след които давахме шансове на противника да ни напада. Защитата се справи обаче много добре. Лично аз, ако бях защитник на Манчестър Юнайтед, щях да съм много сърдит на нападателите на отбора, защото не успяха да си свършат работата и да убият интригата рано с голове", заяви Специалния след ремито.