Отборът на Зенит развечна мита за непобедимия Вардар (Скопие). Тимът, който на два пъти отказа Фенербахче в предходната част от европейския си поход, отстъпи категорично пред своя руски гост.

Сблъсъкът между двата състава от груповата фаза на Лига Европа приключи при категоричното 5:0 в полза на състава от Санкт Петербург.

Точни в полза на победителите бяха Дзюба, Иванович, Ригони и Кокорин, разписал се на два пъти.

Зенит контролираше случващото се на терена, като излезе напред в резултата след само 6 минути игра. Тогава Кокорин отбеляза първото си попадение в мача.

Брага победи с 2:1 Хофенхайм като гост

Брага тресна Хофенхайм насред Германия (ВИДЕО)

Португалския тим стигна до драматичен успех с 2:1

15 минути след това отново той покачи на 2:0, а 6 минути преди почивката Дзюба направи резултата 0:3, предвещавайки крайния победител в сблъсъка.

Иванович (66') и Ригони (89') оформиха крайния резултат в сблъсъка - 0:5!

Така Вардар започна надпреварата в груповата фаза неочаквано слабо, като вече е със сериозен пасив в турнира.