Мениджърът на Тотнъм Мартин Йол прие с достойнство отпадането на своя тим от борбата в турнира за Купата на УЕФА. "Шпорите" завършиха 2:2 у дома с носителя на трофея Севиля и с общ резултат 3:4 отпаднаха от надпреварата.

"Вероятно ще противореча на много хора, но аз съм горд с представянето на моите момчета. Изключително трудно е да се върнеш в мача, след като губиш с гол още след три минути игра. Ние губехме с два за осем и въпреки това успяхме да се доберем до равенството.

На полувремето помолих играчите да ни извадят от ситуацията с високо вдигнати глави и те ме послушаха. В крайна сметка мога да съм горд с отбора си", коментира Йол. Той призна, че все още в играта на Тотнъм съществува старата слабост да допуска лесни попадения.

"Смятам, че тотално ги надиграхме през второто полувреме. Можеше да отбележеим и трети решаващ гол, но понякога е нужен и късмет", философски заключи мениджърът на Тотнъм.