Турнир: Лига Европа Стадион: Зрители:
90+3′

Край на мача!

90′

ГОООЛ ЗА ЮНАЙТЕД! Джеси Лингаард бележи красиво попадение с вътрешен фалцов удар, който облиза лявата греда на Брад Джоунс и влезе във вратата - 4:0!

83′

Топката попада в Маркъс Рашфорд, който се опита с техничен удар от място пред дъгата на наказателното поле да стреля, но Джоунс спаси без проблем удара му.

82′

Уейн Рууни отстъпва мястото си на Мемфис Депай.

82′

Лингаард влиза на мястото на Мхитарян.

78′

Башакоглу влиза на мястото на Тоорнстра

74′

ГОООЛ ЗА ЮНАЙТЕД! Домакините слагат точка на спора с куриозен автогол. Ибрахимович догони една топка и от аутлинията опита пас пред вратата, но топката се удари в крака на Джоунс и влезе в мрежата - 3:0!

73′

Крамер влиза на мястото на Йоргенсен.

71′

Прекрасен шанс за Юнайтед, Рууни намери Ибрахимович, който не успя да преодолее Джоунс с диагонален удар от наказателното поле.

70′

Голмайсторът Мата отстъпва мястото си на Рашфорд.

69′

ГООООЛ ЗА ЮНАЙТЕД! Поредна отлична атака с по едно докосване, след която Рууни асистира на Мата в наказателното поле, а останал на празна врата испанецът покачи на 2:0!

67′

Контраатака на Юнайтед, започнала от Погба и преминала през Мата, завърши с далечен удар на френския национал, който обаче без проблем бе уловен от Брад Джоунс.

61′

Каут отстъпва мястото си на Бергхаус.

60′

Чудесна бърза атака на Юнайтед, при която Ибрахимович изведе в добра позиция Мхитарян, но ударът на последния срещна външната част на мрежата.

57′

Въпреки аванси от един гол, е видно, че инструкциите на Моуриньо към играчите са бил насочени към търсенето на втори такъв. Той попадна, но бе справедливо отменен зарази засада на Мата.

50′

Страхотно и майсторско изпълнение на Мата, който се опита технично с прехвърлящ удар да елиминира вратаря Брад Джоунс, но стражът на Фейеноорд успя да избе топката в корнер с върха на пръстите си!

49′

Изключително спорна ситуация, при която германецът Мануел Грефе не отсъди нарушение срещу Мхитарян, който се отскубваше сам срещу вратаря на холандците. На повторението обаче се видя, че германския съдия е в грешка.

46′

Начало на второто полувреме.

45+1′

Край на първото полувреме.

44′

Голът за Юнайтед успокои домакините, които опитват да дръпнат съперника по-напред, за да използват оръжието на контраатаката.

35′

ГООООЛ ЗА ЮНАЙТЕД! Резултатът е открит, след като Уейн Рууни бе изведен от Ибрахимович зад защитата, а английският национал с елегантно копване на топката вкара - 1:0 за Манчестър!

30′

Нова възможност пред Мхитарян, който получи топката отляво в наказателното поле, но арменецът отново не сполучи в опита си да се разпише.

26′

Гостите от Фейеноорд бяха изключително близо до откриване на резултата. Йоргенсен стреля от точката на дузпата, но Ромеро изби, топката попадна в Каут, който стреля мигновено, но стражът на Юнайтед малко и с късмет успя да избие в корнер. Тоака или иначе отборът от Ротердам стига до най-чистото положение в срещата!

18′

Първата сериозна опасност пред вратата на холандците е факт! Мхитарян получи топката на дъгата на наказателното поле и шутира с левия крак, но вратарят на гостите успя да избие в корнер.

16′

Юнайтед продължава да търси гола, но въпреки подчератното превъзходство над своя съперник, до този момент футболистите на Жозе Моуриньо така и не стигат до реална голова опасност.

9′

Юнайтед разигра добре в половината на съперника, а Рууни и Мхитарян комбинираха на скорост с по едно докосване, но извеждащият пас на Рууни към арменеца зад защитата бе с една идея по-дълъг от желаното.

Снимка 264362

4′

Погба с нов удар, но крайно неточно. Халфът получи топката пред дъгата на наказателното поле, но стреля от полупаднало положение и прати топката високо над вратата.

3′

Играчите на Моуриньо натикаха съперника в собствената му половина още с първия съдийски сигнал, което доведе до удар на Погба с глава, който мина над вратата.

1′