Виляреал победи Астана на Станимир Стоилов с 3:1. Двубоят бе от група "А" на Лига Европа и се игра на стадион "Ел Мадригал".

Тимът на Мъри имаше шанс да измъкне точка на испанския тим, но не издържа в края, когато получи два гола.

"Жълтата подводница" поведе в резултата в 16-ата минута когато Никола Сансоне бе изведен сам срещу вратаря от Хауме Коста и не сбърка за 1:0.

Снимка 312657

Източник: Twitter

В 68-ата минута Астана изравни чрез Логвиненко. Бранителят се разписа с глава след центриране от корнер.

Домакините натиснаха и стигнаха до два гола. Първо в 75-ата минута Бакамбю успя да открадне топката пред наказателното поле и със силен удар направи резултата 2:1. Две минути по-късно испанците решиха всичко в мача с трети гол. Ернандес напредна отдясно и с прострелно центриране намери Черишев, който отблизо оформи крайно 3:1.

Точка за Лудогорец в Турция, звездният Башакшехир не е нищо особено!