Йънг Бойс постигна драматична победа с 2:1 над ЧФР Клуж и се класира за елиминационната фаза в Лига Европа. С успеха швейцарците заеха втора позиция в група "А" с 10 точки, с три по-малко от първия Рома.

Двубоят вървеше без голове до 84-ата минута. Тогава Хобан получи в наказателното поле и нанесе слаб удар. Топката срещна гредата, а при добавката Дебелюх откри резултата.

В 90-ата минута вратарят на гостите Балградеян бе изгонен, след като удари в главата Цезингер след центриране отляво. Йънг Бойс получи дузпа, която Жан-Пиер Нсаме вкара за 1:1.

В шестата минута на продължението домакините вкараха втори гол след контраатка. Елиа Мешак и Джанлука Гаудино останаха сами срещу вратаря и германецът порази целта за 2:1.

До края на мача главният рефер показа червени картони на Нсаме и Дамян Джокович.

ЦСКА победи Рома с 3:1

Това е ЦСКА! "Армейците" разбиха Рома за най-успешното си представяне в групите на Лига Европа!

Али Соу с два гола при големия успех с 3:1