ЦСКА се измъкна от голям резил срещу уелския ТНС. "Червените" победиха с 3:0 Дъ Ню Сейнтс, но головете паднаха едва в последните десет минути и бяха дело на Джузепе Акуаро, Грегъри Нелсън и Спас Делев.

Преди почивката българите имаха пълно игрово преимущество, което обаче  така и не успяха да материализират.

"Текезесарите", както легендата Димитър Пенев нарече гостите от Уелс нямаха шансове пред вратата на Караджов, но все пак удържаха ремито през първите 45 минути.

Това можеше да се промени в 30-ата мин, когато Тонев напредна отлично и шутира силно. Вратарят Харисън не успя да се намеси добре и изпусна топката, която сякаш премина голлинията. Естонският рефер обаче не призна попадението и вместо това даде фаул за ТНС.

Малко преди това пък Делев направи фрапиращ пропуск, след като от точката на дузпата прати топката високо над вратата.

След почивката картинката не се промени особено. Играчите на ЦСКА владееха топката, но така и не успяваха да създадат опасно положение пред вратата на ТНС. Каръка счупи Джузепе Акуаро. Италианецът се разписа с глава след центриране от фаул.

Буквално в следващата атака Грегори Нелсън удвои след страхотен самостоятелен пробив.

В последната мина името си на таблото  записа си Спас Делев, който оформи крайното 3:0 с хубав шут.

Така въпреки неубедителната си игра през по-голямата част от мача, ЦСКА на практика си осигури класиране в груповата фаза на Лига Европа. Новият треньор Гьоре Йовановски пък започна по най-добрия начин престоя си в "червения" клуб.