ЦСКА поднесе първата изненада за сезона, след като не успя да победи скромния Хайдук (Кула) на "Българска армия" и завърши 0:0.
Едва ли Хайдук ще разтревожи сериозно ЦСКА - сърбите демонстрираха посредствен футбол. "Армейците" запазват шансове за продължаване в следващата фаза. Лошото е, че бяха загубени две ценни и "сигурни" точки за националния клубен рейтинг.
Проблемът на ЦСКА през целия мач бе кога ще падне заветното попадение. Към средата на второто полувреме целта вече бе не просто победа, а минимален успех с един гол.
"Червените" владееха събитията почти през цялото време, но ударите им все минаваха покрай вратата, в повечето случаи - без особена опасност топката да попадне в мрежата. А на няколко пъти и съперникът ги "покани" в наказателното си поле.
Хайдук реагираше с редки контри и стигна само до две-три реални положения за гол, едното от които записано на тяхна сметка благодарение на опасна игра на Вальо Илиев в собственото му наказателно поле.
Беззъбата игра на ЦСКА направи неприятно впечатление, доколкото Хайдук демонстрира игра от калибъра на средняците в нашата "А" група.
Особено обидно бе, че защитата и особено вратарят на Хайдук си тръгнаха от София насила направени герои. Стражът Джуричич спаси няколко опасни удара, но като цяло на "армейците" липсваше прецизност и сила при обстрелването на сръбската врата.
На реванша "армейците" ще трябва да са още по-точни пред сръбската врата, доколкото очакванията са Хайдук като домакин да не залага чак толкова на защитна игра и да се "отвори".
MAKAROV
на 10.08.2006 в 20:08:09 #202Xa-x@v, изпадна ли нещо за http://ibox.bg/forum/img/sport-smiley-010.gif
gogoto
на 10.08.2006 в 20:07:56 #201300 -------------- А, тъй ли??

Suvetski
на 10.08.2006 в 20:06:26 #200Неприатното за ЦСКА е яе днес Кула излиязоха без наи-добрия си играч - ще бьде друго като се вьрне....
Xa-x@v
на 10.08.2006 в 20:05:35 #199гого, Кула-ЦСКА 0:2 какво толкова има да му мислите не знам!!!после ще кажеш,че съм бил прав!!!
gogoto
на 10.08.2006 в 20:05:15 #198Е да почерпя
, ама не виждам с какво съм се провинил 
Xa-x@v
на 10.08.2006 в 20:04:26 #197Шок и Ужас 10.08.2006 23:02 какво ядеш колега?тази вечер май пак ше лафим с Макаров,до 5 часа като днеска

fen_bg
на 10.08.2006 в 20:04:02 #196Би ли ми казал някой сайт за рейтинга на страните.И при колко точки какви квоти за евротурнирите се печелят.Благодаря предварително.
gogoto
на 10.08.2006 в 20:03:27 #195Мараба Гогото,има ли надежда? ----------------------------------------- Мараба Щайнер!
Надежда има винаги, пич. Обаче ще е много трудно. Предстои ни втора серия на днешния мач. Абсолютно съм сигурен. Тия искат да додрапат до дузпите и имат всички шансове да го постигнат. Дано е по рядко в защитата при тях. Нали все пак са домакини!
free
на 10.08.2006 в 20:02:22 #194аиде ся пропиляха две точки за рейтинга Цска - преди някоя година като се дънеха редовно я Цска, я Левски не бяхме такива максималисти. По-кротко и с по-малко самочувствие, че бъдещето е неясно. Малка футболна страна сме за 90 години футбол в България имаме 20 играча на световно ниво.Петржалка и те биха кой ли не, а после продадоха играчите, издъниха се с Левски, днеска Минск почти ги би у тях.... Както и да е да са живи и здрави футболистите ни и да бият наред.
fen_bg
на 10.08.2006 в 20:02:02 #193Аз съм фен на левски но искам да кажа на всички почитатели на синия отбор да не викат дявола!Миналата година ЦСКА започна възхода си от 1-0 като гост на Ливърпул но се спъна в групите.А левски започна лошо срещу Публиком и достогна до осмина финал.Само бъдещето ще покаже кой печели и кой губи точки за България.Успех на четирите отбора и дано до година сме с два отбора в Шампионската лига
Писател
на 10.08.2006 в 20:00:51 #192Oho Boho 10.08.2006 22:56 Охо, а какви неща щяха да се изпишат ако бяхме паднали от Киево, лелееееееее. Топспорт щеше да блокира... Е, аз съм свикнал да не обръщат внимание на такива ултраси със такова... т-е-р-о-р-и-с-т-и-ч-н-оооо мислене, които не викат за Български отбор, вдигащ коефициента на България при победа... Манталитет, кво да се прави.
steiner
на 10.08.2006 в 20:00:43 #191Мараба Гогото,има ли надежда?
Dalay_lama
на 10.08.2006 в 20:00:35 #190И защо да се скрия? Да не съм някоя мижитурка? Срам ме е от играта на отбора, но живота не свършва с този мач. Както и любовта към ЦСКА.
MAKAROV
на 10.08.2006 в 20:00:33 #189Xa-x@v притеснявам се за това момче,че няма да изкара до мачовете в лигата =============================================== Стига си ме излагал тук пред хората бре,аама де ...Просто полях/ поолях синята победа
Savatage
на 10.08.2006 в 20:00:16 #188Много посредствени хора има тук...посредствени дори е силно казано. Сини душици, има кой да съди ЦСКА, има кой и повече да го боли истински от показаното тази вечер. Мижитурки сте Вие, които злорадствате както и злорадстащите "червени" след вашите изцепки...засрамете се ! Слаба игра, безидейност и брак в действията на отбора. Така видях аз мача. Колектив без идея, атаките с едно докосване бяха блян за зрителя. Центриранията в наказателното при тези високи сърби бяха обречени...проблема е навсякъде - от играчите до Марков. Божков не бе на стадиона за пореден път ! Болно ми е...но и го очаквах, докато не се изясни политиката за развитие на отбора (смяна на собственика - това е ясно) няма да стъпя на стадиона. Най-болно ми е за хората които бяха там тази вечер...какво ли е на техните души сега....
Xa-x@v
на 10.08.2006 в 20:00:07 #187Шок и Ужас 10.08.2006 22:57, ами мезето къде е бре?

blackadder
на 10.08.2006 в 19:58:45 #186armatur4o 10.08.2006 22:56 И аз спирам да поствам вече-що не зема да си пия бирата? и аз така няма смисъл да спорим с комплексарчета, които се правят на велики...успех и до нови срещи
gogoto
на 10.08.2006 в 19:57:57 #185кви бяха тия сръбски мутанти... ------------------------------------------- ....... корави. Ама и нашите си изтърваха шансовете, които с мъка направиха. Кво да правиш, понякога е така.
MAKAROV
на 10.08.2006 в 19:57:32 #184Шок и Ужас 10.08.2006 22:52 как не ни прибраха не знам. ===================== И елиники астиномиа си е ковти нещо, щом не са те дръпнали в килията, зна4и си извадил късмет
Oho Boho
на 10.08.2006 в 19:56:33 #183Само за Публикум да не говорим. Паметливи сме, ей. Беше леш. От една страна, чорбари, не цесекари, а чорбарите злорадстваха. Е, имаха основание, "словенски комплекс" и прочие. От друга, с мизерни изключения, не е е хубаво да цитирам и себе си, ама така си беше, всички левскари искаха оставката на Мъри. Грух-грух, поздравления, добре си викал и заради мене вчера. Кажи как го виждаш реванша във Верона?