Селтик оглави класирането в група "Е", след като постигна втора поредна победа в груповата фаза на Лига Европа. "Детелините" отново бяха непробиваеми на своя крепост "Селтик Парк" и тази вечер надвиха Лацио с 2:1.

На полувремето гостите от Италия смятаха, че може да си тръгнат и трите точки, след като в 40-ата минута Ладзари откри. Кореа уважи включването му по фланга и той не остави шанс на Форстър с мощен шут под гредата.

Арсенал с драматичен успех 3:2 над Витория (Гимараеш) в Лига Европа

Арсенал с драматичен обрат срещу португалци, Никола Пепе доказа защо струва милиони

"Топчиите" надвиха трудно с 3:2 Витория (Гимараеш)

Шотландците обаче демонстрираха непримиримост и стигнаха до пълния обрат след паузата. Тон за това даде Кристи в 67-ата минута. Одсон Едуар намери акуратно колегата си в атака, а той без особена подготовка вкара в мрежата на лациалите.

И за да бъде драмата пълна, голямата радост в Глазгоу настъпи в 89-ата минута. Голмайсторът Кристи центрира от корнер, французинът Жулиен намери своята позиция в полето на "орлите" и с глава преодоля Стракоша за крайното 2:1.

Базел победи Хетафе с 1:0 в Лига Европа