Полуфиналистът от Лига Европа през миналия сезон Виляреал беше разгромен у дома от Рома с 0:4 и на практика приключи с участието си в надпреварата.

Босненецът Един Джеко отбеляза хеттрик през второто полувреме само в рамките на 21 минути.Той има отбелязани вече 27 гола през този сезон и е голмайстор на турнира с 8 попадения.

Емерсон откри резултата в 32-ата минута за гостите. „Вълците" намериха очертанията на вратата 4 пъти и отбелязаха същия брой голове.

Снимка 279011

Играчите на Виляреал също отправиха 4 точни удара без да отбележат. Те играха много хазартно и бяха наказани от перфектно организираните играчи на гостите.

Момчетата на Лучано Спалети се очертват като главен съперник на Манчестър Юнайтед за спечелването на Лига Европа през тази година.

Манчестър Юнайтед победи Сент Етиен с 3:0