Категорична победа за Манчестър Юнайтед.

90′

ГООООООООООООООЛ!!!

0:4!

Даниел Джеймс бележи за Юнайтед!

Продължителен пробив на играча на гостите и прецизен негов изстрел по диагонала!

88′

Жълт картон за Монреал.

87′

Жълт картон за Льо Норман.

86′

Оярсабала е заменен от Баутиста.

85′

Диало се появява на терена на мястото на Грийнууд.

83′

Мата сменя Фернандеш.

80′

Порту сменя сменя Янузай.

79′

Баренечеа заменя Исак.

74′

Горосабал сменя Субелдиа.

72′

Гевара сменя Ияраменди.

68′

Гол на Джеймс е отменен.

Засада.

Повторенията показват правотата във взетото решение от съдиите.

64′

0:3!

Рашфорд вкарва топката в мрежата!

Фред с отличен пас от половината на Юнайтед, който изведе съотборника му сам срещу вратаря.

Добро взаимодействие между двамата с ефектен завършек!

60′

МакТоминей е заменен от Матич.

56′

ГОЛ на Фернандеш...

Страничният съдия вдига флага си, маркирайки засада.

Ситуацията се разглежда, чрез системата ВАР...

ПОПАДЕНИЕТО Е ЗАЧЕТЕНО!

0:2!

Фернандеш отново е точен за Юнайтед.

С чудесно залъгващо движение той заблуди и двамата бранители пред себе си, след което прати топката в мрежата!

45′

Старт на вторите 45 минути.

45+2′

ВИЖТЕ ТУК КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ ЗА МАЧА СЛЕД КРАЯ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45+1′

Първото полувреме започна яростно и за двата тима, като те се втурнаха в атака, сякаш забравяйки за действията си в отбрана.

Ситуации и пред двете врати не липсваха, но те така и не водеха до ранно откриване на резултата, както изглеждаше, че ще се случи.

В голям длъжник за гостите се превърна Маркъс Рашфорд, който пропиля две отлични възможности за реализиране на попадение. С течение на двубоя той се изнерви от пропуските си, като съвсем спря да подава на своите съотборници. И Фернандеш, и Джеймс очакваха пасове в ключови моменти от атаките на "червените дяволи", но не ги получаваха.

Реал Сосиедад отговаряше с пробиви на Оярсабал и центрирания от левия фланг на Янузай.

Исак се опитваше да се включи в нападение директно през центъра, но често бе блокиран навременно от бранителите пред себе си.

Снимка 519314

Източник: Twitter

В 26-ата минута, след сериозно неразбирателство в защитата на символичните домакини, вратарят и бранителите си попречиха взаимно, топката попадна у Фернандеш, който от близка дистанция, а и пред опразнената врата, нямаше как да пропусне и даде преднина на тима си.

Сосиедад опита да отговори незабавно с акция по лявото крило, но в решителния момент Грийнууд успя да избие с ефектен шпагат, за което получи поздравленията на съотборниците си и одобрителния поглед на Солскяер.

До изравняване преди паузата не се стигна и англичаните се оттеглиха в почивка с гол преднина.

45′

Без продължение.

Край на първата част.

42′

Грубо нарушение и опасно влизане в краката на Оярсабал.

Фаул има, картон - не.

37′

Янузай подава към Исак!

Опасност за Хендерсън!

Грийнууд се намесва с решителен шпагат.

33′

Добър пробив на Исак.

Пас към Оярсабал. Той продължава топката към Янузай.

Центрирането на последния е разочароващо.

Топката излиза в аут, чак около флагчето.

31′

Символичните домакини играят все така на висока скорост.

Не спират да организират атаки към полето на Юнайтед.

Те обаче приключват все по-далеч от полето на Хендерсън, с течение на времето.

26′

ГОООООООООООЛ!!!

0:1!

Попадение на Фернандеш!

Снимка 519313

Първа грешка на вратаря на Реал Сосиедад, който се размина с топката.

Неточност и на защитниците, които поднесоха кълбото на тепсия на нахлуващия на скорост футболист на "червените дяволи".

19′

ПРОПУСК на Рашфорд!

Не успява да прати топката в мрежата от много близка дистанция!

Следва и добро спасяване на вратаря на Сосиедад, при опита за добавка на Фернандеш!

12′

Нов ъглов удар за Сосиедад.

Разбъркване, след което Магуайър се намесва добре и изчиства топката.

Напрежението в срещата остава, няма да бъде изненадващо, ако падне ранен гол.

7′

Жълт картон за Уан-Бисака.

5′

По един отличен шанс и за двете единайсеторки.

Страхотно начало на срещата!

4′

Изстрел и на Исак!

Хендерсън избива в корнер.

Нищо интересно след изпълнението му.

3′

Рашфорд е изведен сам срещу вратаря! Шутира!

Спасяване на стража на испанския тим!

Сериозна възможност за "червените дяволи".

2′

Янузай стреля от границата на наказателното поле!

Топката преминава покрай вратата.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

1′

Субименди

Реал Сосиедад приема Манчестър Юнайтед в Торино в първи мач от 1/16-финалите на Лига Европа.

За испанците участие поради контузии няма да вземат Сола, Фернандес, Сангали и Моя, докато в лазарета на гостите са Фил Джоунс и Погба.

Манчестър Сити и Манчестър Юнайтед в надпревара за сръбски защитник

Двата клуба искат Миленкович

Представянето на домакините е непостоянно, след като в последните си пет срещи те записаха две равенства, две победи и една загуба. Те спечелиха минимална победа с 1:0 в гостуването си на Хетафе.

Бока Хуниорс примамва Единсон Кавани

Уругваецът иска да спечели Копа Либертадорес

Гостите също са далеч от най-добрите си дни, след като в последните си пет двубоя те записаха три равенства и две победи. В последния си шампионатен мач те завършиха наравно 1:1 в гостуването си на един от аутсайдерите през този сезон, Уест Бромич.

Снимка 517408

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Оле Гунар Солскяер разкри, че има доста проблеми в състава преди първия мач на тима в Лига Европа за 2021 година.

Снимка 517794

В последните две директни срещи домакините нямат победа, гостите имат една и веднъж са завършили наравно. На домашния терен на Реал Сосиедад имат изиграна само една среща, като са завършили без победител.

Бербатов: Очаквам да видя силен Манчестър Юнайтед в Лига Европа

"Турнирът също така е отличен шанс за тях да спечелят трофей"